Доставка по Києву та Київській області

Доставка по Києву та Київській області здійснюється:
— з понеділка по п'ятницю з 11 до 20. У такі тимчасові періоди: з 11 – 15, та з 16 – 20.
Якщо Ви здійснили замовлення до 11 години, є можливість доставити його в той же день.

При здійсненні замовлення наші менеджери узгодять з вами точніший час доставки.

Вартість доставки по Києву та Київській області:
— по Києву становить 300 грн.(правий берег) та до 500 грн.(лівий берег), якщо сума замовлення більша за 15000 грн. - Доставка безкоштовна;
- по Київській області складає 500 грн. + 10 грн./1км від межі міста. Якщо сума замовлення більша за 15000 грн. доставка безкоштовна, оплачується лише тариф 10 грн./1км.
— у Коцюбинське, Вишневе, Новосілки, Чабани та Чайки здійснюється за тарифом 400 грн

Також ви можете придбати товар, приїхавши безпосередньо до нашого магазину-складу. При цьому необхідно заздалегідь оформити замовлення та узгодити спосіб отримання товару з вашим менеджером.

Доставка великогабаритних товарів

Великим габаритним вважається товар вагою понад 50кг., або якщо обсяг товару виключає можливість доставки його кур'єром на нашому транспорті.

Вартість доставки великогабаритних товарів по м. Києву складає 500 грн., якщо сума замовлення більша за 20000 грн. - Доставка безкоштовна.

Вартість доставки великогабаритних товарів Київщиною становить 500 грн. + 10 грн/1км від контрольного пункту. Якщо сума замовлення більша за 20000 грн. доставка безкоштовна, оплачується лише тариф 10 грн./1км.

Доставка товарів здійснюється до під'їзду замовника. Якщо є необхідність підйому товару безпосередньо до квартири клієнта за наявності ліфта, то стягується додаткова плата від 10 грн за один поверх, залежно від ваги та габаритів замовлення. При відсутності ліфта в під'їзді вартість підйому з 1-го поверху складає від 20грн/поверх. Оплата товару провадиться готівкою при його отриманні. До кожного замовлення обов'язково додається товарний чек.