Производитель: DIGITAL
Модель: DAC-I09SW
Код: 000009845
Наличие: В наличии
12763 грн

Кондиціонер Digital DAC- I09SW - інверторний настінний кондиціонер спліт типу потужністю 9kBtu / h, компресор HIGHLY, хладагент R410A, обігрів (при зовнішній температурі до -25 ° С), авторестарт, 3D-технологія тривимірного поширення повітря, технологія фільтрації повітря Cold Catalyst видалення формальдегідів , технологія Scandinavia для роботи в суворих кліматичних умовах, функція FOLLOW-ME для забезпечення комфортної температури в окремій частині приміщення, при активації якої кондиціонер відстежує температуру за допомогою датчика в пульті ДУ, який досить покласти поруч із собою. Коефіцієнт енергоефективності SCOP-4.

Залежно від теплового навантаження в приміщенні, побутовий кондиціонер регулює швидкість обертання мотора компресора, постійно підтримуючи задану температуру до найменшої точності.
 
За рахунок того, що кондиціонер працює постійно, а не вмикається / вимикається після досягнення заданої температури, він працює не на повну потужність, а витрачає лише стільки енергії, скільки йому потрібно, щоб скорегувати температуру. Тому пристрій не тільки працює економно, але і майже не виробляє шуму.

Гарантія 24 міс. Додаткова гарантія 36 міс. *

* Додаткова розширена гарантія терміном на 3 роки надається в разі проведення щорічного профілактичного обслуговування кондиціонера авторизованими сервісними центрами і монтажними компаніями. Під гарантійним обслуговуванням в цей період маються на увазі безкоштовні роботи по усуненню недоліків в роботі кондиціонера, які виникли з вини заводу-виготовлювача.

Функціональні можливості:

  Технологія "Інвертер".
Кондиціонер розроблений за унікальною Inverter технології. Даная технологія дозволяє постійно підтримувати задану температуру з найменшими енерговитратами. Такий кондиціонер може працювати на обігрів при більш низьких температурах зовнішнього повітря.
 
  Низький рівень шуму і енергоспоживання.
За рахунок того, що кондиціонер працює постійно, а не вмикається / вимикається після досягнення заданої температури, він працює не на повну потужність, а витрачає лише стільки енергії, скільки йому потрібно, щоб скорегувати температуру. Тому пристрій не тільки працює економно, але і майже не виробляє шуму.
 
  Робота «на обігрів» до -25 ° С.
Крім охолодження, кондиціонер здатний також працювати в режимі «Обігрів». Його потужність дозволяє опалювати приміщення навіть при зовнішній температурі нижче нуля (до -25 ° С). А охолоджуюча здатність пристрою досягає 9000 БТЕ / год.
 
  Точна підтримка температури.
Залежно від теплового навантаження в приміщенні, побутовий кондиціонер регулює швидкість обертання мотора компресора, постійно підтримуючи задану температуру до найменшої точності.
 
  Інноваційний фільтр Cold Catalyst.
Інноваційний фільтр Cold Catalyst, яким обладнана модель, очищає повітря від більшості шкідливих домішок: пилу, диму, неприємних запахів, бактерій і вірусів.
 
  Система захисту від грибків і плісняви.
У режимі роботи на охолодження Система самоочищення перешкоджає скупченню вологи на теплообміннику, запобігаючи утворенню цвілі усередині кондиціонера. При вимкненні Вашого кондиціонера вентилятор внутрішнього блоку працює ще деякий час, осушуючи теплообмінник, після чого вимикається автоматично.
 
  Система захисту випаровувача внутрішнього блоку.
При роботі на обігрів випаровувач сильно нагрівається. Після викмкнення кондиціонера, що працює в режимі обігріву, вентилятор внутрішнього блоку продовжує обертатися протягом 1 хвилини, щоб видути гаряче повітря, поки температура випаровувача не знизиться до 25 ℃ або нижче, запобігаючи перегрів випаровувача внутрішнього блоку.
 
  Електронний дисплей.
Кондиціонер оснащений електронним дисплеєм.
 
  Регулювання яскравості дисплея в залежності від індивідуальних переваг і сприйняття.
За допомогою пульта дистанційного керування користувач може відрегулювати яскравість дисплея внутрішнього блоку, або повністю вимкнути його. Більше не доведеться закривати дисплей, яскраве світло якого могло заважати сну.
 
  Тривимірний розподіл повітря.
Технологія тривимірного розподілу повітря сприяє рівномірному циркуляції повітряних мас. Це забезпечує якісний обмін температури в приміщенні, а значить, кондиціонеру потрібно менше часу і енерговитрат для досягнення оптимальної температури.
 
  Автоматичний режим сну.
Модель також обладнана нічним режимом, який дозволяє працювати пристрою тихіше, підвищуючи або знижуючи температуру повітря, відповідно до біоритмів людського сну. За рахунок цього також значно знижується електроспоживання.
 
  Авторестарт.
Функція «Авторестарт» дає можливість автоматично ввімкнутися і відновити колишні налаштування в разі, якщо харчування було випадково або навмисно відключено.
 
  Таймер (вмк. / вимк.).
Таймер кондиціонера можна запрограмувати на роботу протягом певного часу. Після закінчення роботи, пристрій вимкнеться самостійно. Таймер дозволяє також заздалегідь встановити час, коли кондиціонер повинен почати свою роботу.
 
  Енергозберігаючий режим.
Енергозберігаючий режим заощадить електроенергію в будинку без втрати якості роботи при будь-якій заданій температурі.
 
  Миється передня решітка і фільтр внутрішнього блоку.
Завдяки тому, що миється передня решітка і фільтр внутрішнього блоку, кондиціонер може бути обслужений набагато ретельніше.
 
  Екологічно безпечний хладагент - фреон R410a.
Найбільш часто використовуваний фреон в сучасних кондиціонерах. Жоден з його компонентів не містить хлору, тому він безпечний для озонового шару (озоноруйнуючий потенціал дорівнює нулю). Цей фреон приходить на зміну R-22, який руйнує озоновий шар, і виробництво якого обмежено Монреальським протоколом.
 
  Клас енергоспоживання - «А + / A ++».
Клас «A ++» має найнижче енергоспоживання і є самим енергоефективним. Коефіцієнт енергоефективності SCOP 4. Кондиціонер комбінує в собі ідеальне співвідношення енергоефективності і продуктивності.
Основні
Виробник Digital
Серія SW
Тип Настінний
Тип установки внутрішнього блоку Настінний
Тип холодоагенту R410A
Компресор HIGHLY
Рекомендована площа (м²) 20 - 25
Витрати повітря внутрішнього блоку (м3 / год) 550
Енергоефективність EER/COP Охолодження: 6.6/A++ Обігрів: 4.0/A+
Потужність в режимі обігріву (кВт) 2.7 (1.9-4.2)
Потужність в режимі охолодження (кВт) 2.6 (2.0-2.8)
Споживна потужність (тепло), Вт 590 (420-1400)
Споживна потужність (холод), Вт 595 (460-1400)
Рівень шуму внутрішнього блоку (дБ) 30-38
Рівень шуму зовнішнього блоку (дБ) 53
Гарантія 24 місяці офіційної гарантії від виробника
Додаткові
Інвертор Так
Іонізатор Ні
Фільтри Cold Catalyst, Грубої очистки
Функція авторестарта Так
Програмований таймер Так
Дисплей Електронний прихованого типу
Самодіагностика Так
Самоочищення Так
Пульт ДК Бездротовий ІЧ
Максимальна довжина магістралі 15 м
Максимальний перепад висот 5 м
Діаметр труб (газ) 9.52 мм
Діаметр труб (рід.) 6.35 мм
Діапазон роботи зовнішнього блоку (охолодження / обігрів), ° С від -15 до +43 / від -25 до +34
Робота в режимі "Обігрів" до -25 ° С
Живлення
Номінальний струм (охолодження / обігрів), А 2.7 (1.9-6.4) / 2.6 (1.8-6.4)
Електроживлення (Ф / В / Гц) 1 / 220-240 / 50
Кабель електроживлення 3 х 1.5
Міжблочний кабель 4 х 1.5
Режими роботи кондиціонера
Режим охолодження Так
Режим обігріву Так
Видалення вологи Так
Вентиляція Так
Автоматичний режим сну Так
Енергозберігаючий режим Так
Габаритні розміри
Габарити (ШхВхГ) внутр. блоку / упаковки 800 x 280 x 190 / 865 x 358 x 275 мм
Габарити (ШхВхГ) зовн. блоку / упаковки 715 x 540 x 235 / 851 x 600 x 335 мм
Вага внутрішнього блоку нетто/брутто (кг) 10 / 12
Вага зовнішнього блоку нетто/брутто (кг) 30 / 32
Виробник
Країна реєстрації бренду США
Країна виробник КНР

Написать отзыв

Ваше имя:


Ваш отзыв: Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: